НОВИНИ

Оголошення

13.04.2017

27 січня 2017 Національне рейтингове агентство «Рюрік» присвоїло ТДВ СК «Нафтагазстрах» фінансової надійності на рівні uaAA

 

«Шановні клієнти! Нагадуємо Вам, що з 01.04.2019 року отримання страхового відшкодування здійснюється за допомогою системи переказів «Швидка копійка» АТ «Ощадбанк». Для отримання належного страхового відшкодування потрібно:

1. Отримати СМС повідомлення з контрольним номером переказу (актуальний номер мобільного телефону для отримання СМС повідомлення дублюється з інформації, наданої в заяві);

2. Звернутися до каси будь-якого відділення АТ «Ощадбанк», маючи при собі паспорт та ІПН (Індивідуальний номер платника податків);

3. Отримати переказ страхового відшкодування.

* У разі неотримання або втрати СМС повідомлення з кодом, є можливість отримати страхове відшкодування в касі банку за даними паспорту та кодом платника податків.

На засіданні Рейтингового комітету від 19.01.2017 р. Національне рейтингове агентство «Рюрік» присвоїло ТзДВ СК «Нафтагазстрах» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» та присвоїло ТзДВ СК «Нафтагазстрах» рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика на рівні uainsAA інвестиційної категорії.

Кредитний рейтинг позичальника визначено за Національною рейтинговою шкалою, на що вказують літери «ua» у позначці кредитного рейтингу. Національна рейтингова шкала дозволяє виміряти розподіл кредитного ризику в економіці України без урахування суверенного ризику країни та призначена для використання на внутрішньому фінансовому ринку України.

Відповідно до Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабміну №665 від 26.04.2007 р., позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Відповідно до Рейтингової шкали оцінювання фінансової надійності (стійкості) страхової компанії, розробленої НРА «Рюрік» на основі Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України №665 від 26.04.2007 р., страхова компанія з рейтингом uainsAA характеризується дуже високою фінансовою надійністю (стійкістю) порівняно з іншими українськими страховими компаніями.

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ УКЛАДАЮЧИ ДОГОВІР ДМС
 

Ознайомтесь з деякими термінами, видами медичних послуг, принципами формування страхових продуктів

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ
 

За умови сплати одразу усієї суми за страховий поліс його вартість буде нижчою

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ
 

Власники кількох полісів страхування отримують знижку на кожний