НОВИНИ

Оголошення

13.04.2017

27 січня 2017 Національне рейтингове агентство «Рюрік» присвоїло ТДВ СК «Нафтагазстрах» фінансової надійності на рівні uaAA

 

«Шановні клієнти! Нагадуємо Вам, що з 01.04.2019 року отримання страхового відшкодування здійснюється за допомогою системи переказів «Швидка копійка» АТ «Ощадбанк». Для отримання належного страхового відшкодування потрібно:

1. Получить СМС с контрольным номером перевода (актуальный номер мобильного телефона для получения СМС дублируется по информации, предоставленной в заявлении)

2. Обратиться в кассу любого отделения АО «Сбербанк», имея при себе паспорт и ИНН (Индивидуальный номер налогоплательщика);

3. Получить перевод страхового возмещения.

* В случае неполучения или потери СМС сообщение с кодом, есть возможность получить страховое возмещение в кассе банка по данным паспорта и кодом налогоплательщика.

На засіданні Рейтингового комітету від 19.01.2017 р. Національне рейтингове агентство «Рюрік» присвоїло ТзДВ СК «Нафтагазстрах» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» та присвоїло ТзДВ СК «Нафтагазстрах» рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика на рівні uainsAA інвестиційної категорії.

Кредитний рейтинг позичальника визначено за Національною рейтинговою шкалою, на що вказують літери «ua» у позначці кредитного рейтингу. Національна рейтингова шкала дозволяє виміряти розподіл кредитного ризику в економіці України без урахування суверенного ризику країни та призначена для використання на внутрішньому фінансовому ринку України.

Відповідно до Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабміну №665 від 26.04.2007 р., позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Відповідно до Рейтингової шкали оцінювання фінансової надійності (стійкості) страхової компанії, розробленої НРА «Рюрік» на основі Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України №665 від 26.04.2007 р., страхова компанія з рейтингом uainsAA характеризується дуже високою фінансовою надійністю (стійкістю) порівняно з іншими українськими страховими компаніями.