First slide

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ

Що дає поліс ДМС застрахованому?

Перш за все, мета добровільного медичного страхування – забезпечити застрахованій особі гарантії повної або часткової компенсації страховою компанією витрат, пов'язаних з лікуванням у медичному закладі за обраною програмою добровільного медичного страхування.

Поліс добровільного медичного страхування від СК "Нафтагазстрах" – це впевненість у тому, що:

1. Кошти, витрачені на його покупку, захищені від інфляції, тому що зростання вартості медичних послуг в середньому на 10-20% протягом року не відіб'ється на ціні поліса.

2. Обсяг медичних послуг, які будуть надані, гарантований у межах страхової суми, яка значно перевищує вартість самого поліса.

3. Медична допомога буде надана в кращих медзакладах України. Цілодобовий медичний асистанс СК «NGS» організує своєчасне якісне надання медичної допомоги в разі розладу здоров'я або нещасного випадку по всій території України, незалежно від місця роботи/навчання, проживання або реєстрації застрахованої особи.

4. Під час дії договору спеціалісти страхової компанії завжди нададуть необхідні медичні консультації та підтримку в разі настання страхового випадку. Крім того, інспектори-лікарі страхової компанії проконтролюють відповідність виду і обсягів наданої медичної допомоги діагнозу та стану застрахованого (орієнтуючись на сучасні загальновизнані технології лікування, Протоколи лікування і стандарти лікувально-діагностичного процесу, затверджені МОЗ України).