First slide

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ

Добровільне медичне страхування співробітників – дуже вигідний вибір керівника, який піклується про працездатність своїх працівників. Адже співробітник, який отримує якісний соціальний пакет від роботодавця, що захищає не тільки його, але і його родину, буде зацікавлений у роботі в компанії, в її успіху, а значить, і у своїй високій продуктивності праці.

Переваги ДМС для роботодавця:

Мета добровільного медичного страхування - забезпечити застрахованій особі повну або часткову компенсацію витрат, пов'язаних з лікуванням у медичному закладі за обраною програмою добровільного медичного страхування, з використанням інструментарію та технологій страхової компанії.

При організації добровільного медичного страхування на Вашому підприємстві Страхувальником може бути як роботодавець (юридична особа), так і самі працівники підприємства (фізичні особи). Страховий платіж сплачується одноразово або щоквартально, чи щомісячно (згідно умов договору страхування) на рахунок Страхової компанії.

Можлива солідарна сплата страхового платежу одночасно роботодавцем і працівником в будь-якому співвідношенні (30 і 70%, 40 і 60%, або навпаки,або – 50 і 50%).