First slide

ВІДГУКИ

«Велике спасибі Нафтагазстраху за допомогу в лікуванні захворювання підшлункової залози».

 

«Нафтагазстрах» - надійна, відкрита, пунктуальна страхова компанія. Жодних боргів чи непорозумінь по виплатам у нас не було, все робиться вчасно. З нами, як своїм партнером, перш за все пунктуальна у строках виплати коштів по рахунках за пролікованих застрахованих. У найкоротший термін надає медикаменти для лікування своїх застрахованих осіб. Крім того, у нашу лікарню «Нафтагазстрах» поставила медичне обладнання. Жодна інша страхова компанія ні до цього, ні після цього, ніякого медичного обладнання не надавала. Я особисто і колектив нашої лікарні підтверджуємо – все що компанія «Нафтагазстрах» задекларувала, вона виконує. І ми задоволені нашою співпрацею».

 

«Безмежно вдячний страховій компанії «Нафтагазстрах», а особливо працівникам їх Харківського представництва. У важку хвилину ви здорово допомогли, швидко і без тяганини. Дякую Вам».

 

«Хочу подякувати страховій компанії «Нафтагазстрах», яка дуже сильно допомогла мені у лікуванні. Хотілося б і надалі залишатися вашим клієнтом, бо ви ті, хто не залишає у біді».

 

«Компанія працює чітко, злагоджено і без тяганини. Я хочу подякувати їм за організацію мого страхового випадку та своєчасну виплату страхового відшкодування. Так тримати, «Нафтагазстрах».

 

«Страхова компанія «Нафтагазстрах» дуже допомогла мені у лікуванні мого захворювання, надавши суттєву фінансову допомогу. Дуже вдячний їм за це. Я продовжую страхуватися у цій компанії і рекомендую це усім іншим залізничникам».

 

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ УКЛАДАЮЧИ ДОГОВІР ДМС
 

Ознайомтесь з деякими термінами, видами медичних послуг, принципами формування страхових продуктів

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ
 

За умови сплати одразу усієї суми за страховий поліс його вартість буде нижчою

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ
 

Власники кількох полісів страхування отримують знижку на кожний