First slide


Seasonal accident insurance for children

Застраховані особи:

Діти на відпочинку в оздоровчому закладі, таборі тощо

Ризики:

Розлад здоров’я/травмування, смерть внаслідок нещасного випадку, несподіваної, непередбачуваної події: травми, утоплення, опіків (крім опіків, отриманих від засмаги на сонці), враження блискавкою або електричним струмом; обмороження, переохолодження; випадкового гострого отруєння хімічними речовинами (промисловими або побутовими), ліками; укусів тварин, отруєних комах, змій

Страховий платіж:

25 – 50 грн за 1 заїзд

Страхова сума:

2 000 – 10 000 грн. за 1 заїзд

Територія дії:

Україна

Строк дії поліса:

Протягом заїзду

Додатково:

  • можливість вибору вартості послуги залежно від обраного варіанту страхового захисту
  • можливість оплати страхового платежу в розстрочку
  • знижена ціна при оплаті страхового платежу одноразово
  • знижки для власників кількох полісів страхування

Страхування дитини від нещасних випадків

Коли в сім’ї з’являється довгоочікуваний малюк, життя його батьків повністю змінює свій напрямок. Тепер вони несуть відповідальність не тільки за себе і один одного, але і за нового чоловічка.

У процесі росту і дорослішання дитина стикається з небезпеками на кожному кроці. Саме тому більшість батьків практично з перших днів життя свого чада хочуть застрахувати дитину від нещасного випадку. У критичному випадку це не буде панацеєю, але ось допомогти батькам вирішити наслідки непередбаченої ситуації поліс цілком здатний.

Коли необхідно страхування дітей від нещасних випадків?

Компанія «Нафтагазстрах» пропонує страхування здоров’я дитини будь-якого віку на добровільному рівні. Нещасний випадок є непередбаченою і незалежною від вас обставиною, яка може спричинити порушення здоров’я на різний період часу.

Компенсація на дитину виплачується при:

Договір можна укладати на неповнолітніх до 17 років.

Нюанси страхування дітей від нещасних випадків

У нас ви можете купити поліс відразу після народження своєї дитини, договір можна укласти на будь-який термін, починаючи від року. Він передбачає виплату грошової компенсації, в разі, якщо застрахований постраждав і йому потрібна допомога кваліфікованих медичних співробітників.

При цьому необхідно враховувати, що поліс не покриває витрат при звичайних захворюваннях ГРВІ, крім тих випадків, коли захворювання стало наслідком нещасної ситуації.

Деякі особливості оформлення договору відносяться і до дітей, що займаються спортом. Тут необхідно проявити особливу уважність батькам, чиї діти займаються видами спорту, які особливо травмонебезпечні. В цьому випадку можна придбати страховий поліс на час змагань. Однак варто враховувати, що такий документ не покриє витрати на лікування травми, отримані під час звичайного тренування.

При виникненні питань з приводу оформлення страховки ви можете звернутися до наших фахівців. На сайті ви можете залишити свою заявку, вказавши основні параметри. Спеціаліст передзвонить вам найближчим часом, розповість про особливості співпраці і передбачуваної вартості послуг.

Контактна інформація:
044 299 78 67, 044 299 78 71
або у будь-якому регіональному управлінні

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ УКЛАДАЮЧИ ДОГОВІР ДМС
 

Ознайомтесь з деякими термінами, видами медичних послуг, принципами формування страхових продуктів

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ
 

За умови сплати одразу усієї суми за страховий поліс його вартість буде нижчою

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ
 

Власники кількох полісів страхування отримують знижку на кожний