First slide


ЧОМУ МИ?

Ми прагнемо забезпечити максимальну доступність медичного страхування для населення України


Рейтинги та нагороди
2019

«Лідер медичного страхування фізичних осіб» (Insurance Top). Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» та рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика на рівні uaАА інвестиційної категорії.

2018

Фінансовий Оскар у номінації «Лідер медицини» (Бізнес). «Лідер медичного страхування фізичних осіб» (Insurance Top).

2017

Рейтинг фінансової надійності страховика uainsАА (НРА «Рюрік»). Довгостроковий кредитний рейтинг uaАА, прогноз «стабільний» (НРА «Рюрік»). Лідер з добровільного медичного страхування фізичних осіб (Insurance Top).

2016

«Лідер медичного страхування фізичних осіб» (Insurance Top). Друге місце за обсягом медичного страхування на страховому ринку (Insurance Top).

2015

«Лідер медичного страхування фізичних осіб» (Insurance Top). Друге місце за обсягом медичного страхування на страховому ринку (Insurance Top).

2014

Перше місце за обсягом медичного страхування на страховому ринку (Insurance Top). «Лідер медичного страхування фізичних осіб» (Insurance Top).

2013

Перше місце за обсягом медичного страхування на страховому ринку (Insurance Top)

2012

Перше місце за обсягом медичного страхування на страховому ринку (Insurance Top). «Лідер медичного страхування по роботі з фізичними особами» (Банкір). «Компанія, що найбільш динамічно розвивається» (Банкір). «100 Кращих ТОП-менеджерів України» у сфері страхування» (Інвест-газета).

2011

Перше місце за обсягом медичного страхування на страховому ринку (Insurance Top). «Лідер медичного страхування по роботі з корпоративними клієнтами» (Банкір).