First slide


Наша компанія

Наша місія

Сприяння економічній стабільності родин завдяки страхуванню надскладних ризиків за доступні кошти

Наші принципи

Надійність. Ми компанія, яка завжди строго дотримується своїх договірних зобов'язань.

Якість. Наші послуги високоякісні та фінансово доступні для широких верств населення, а страхові виплати завжди максимально повні.

Швидкість. Ми компенсуємо страхові витрати в максимально короткі терміни.

Публічність. Ми чесні та відкриті для всіх.

Наші цінності

Доступні програми медичного страхування від Нафтагазстрах дозволяють заощадити гроші. Ми надаємо максимальний набір страхових опцій за мінімальні ціни.

В силу того, що страхові продукти Компанії покривають практично весь спектр захворювань, наявність нашої страховки дозволяє забезпечити повноцінний страховий захист клієнтам навіть в період гострих фінансових проблем.

Страхова компанія «Нафтагазстрах» не тільки страхує, але і виступає як активний учасник формування загальнонаціональної системи медичного страхування будучи експертом і консультантом для профільних державних структур по впровадженню в Україні обов'язкового медичного страхування.

Високі стандарти надання медичної допомоги лежать в основі нашої діяльності на всіх етапах.

Ми твердо стоїмо на позиції використання тільки ефективних, клінічно доведених, високоякісних стандартів медичної допомоги.

БРЕНД

НАФТАГАЗСТРАХ була створена у 1995 році і тоді обслуговувала підприємства нафтогазової сфери. Оскільки компанія добре відома на страховому ринку, з часом ми не стали змінювати назву та пізнаваний стиль компанії. Проте у 2017 році ми надали йому нові смисли, спростили візуальне позиціонування.

Графічний ідентифікатор, відображений як два симетричних «листка», що асоціюються з зростанням, польотом і перемогою, стали новим графічним знаком нашого логотипа. Ми впевнені, що постійний ріст дозволить нам реалізувати свою місію.

КЕРІВНИЦТВО

Кіяшко Антон Олександрович

Генеральний директор
 

Освіта – економіст. Закінчив Донецький національний технічний університет. Володіє значним досвідом у фінансовому та бізнес-плануванні. Кар’єру розпочав у 2003 році в ПриватБанку як економіст. До призначення в СК «Нафтагазстрах» працював у банківському та фінансовому секторах, очолюючи напрями бізнес-планування, бюджетування, фінансового прогнозування, розробки і впровадження нових фінансових продуктів.

Зелений Володимир Михайлович

Заступник генерального директора
 

Заслужений лікар України. Освіта — лікар-терапевт. Закінчив Харківський медичний інститут. Здійснює загальне керівництво стратегічним напрямом добровільного медичного страхування.