First slide


НЕВИГАДАНІ ІСТОРІЇ

Познайомтесь з життєвими історіями наших  клієнтів — іноді сумними, подекуди веселими, але завжди справжніми!

Більше ніж десятирічний позитивний досвід щось та й значить

«Я згадую, як у 2007 році на Одеській залізниці розпочала свою діяльність страхова компанія «Нафтагазстрах». Не скажу, що ми, як то кажуть, одразу кинулись один одному в обійми - розпочинати завжди не легко і, хоча керівництво та колектив нашої лікарні були вже далеко не новачки в обслуговуванні застрахованих все одно ми з «Нафтагазстрах» ще деякий час «притиралися» один до одного. Що сподобалося одразу – «нафтагазівці» йшли на контакт і завжди враховували наші побажання та пропозиції. Я навіть можу сказати, що програми страхування, за якими страхувалися залізничники і пенсіонери – це в певній мірі колективний продукт, бо хоч розробляли його страховики, але коментарі та пропозиції обслуговуючого персоналу лікарні завжди враховувалися. На сьогодні ми ознайомлені з програмами страхування багатьох компаній. В принципі вони майже однакові. Але написати можна все - «папір все стерпить», а виконувати те що написав - це вже мистецтво. Так я наголошую, що «Нафтагазстрах» - це та компанія, у якої все задеклароване виконується чітко і добросовісно. Ми співпрацюємо вже десятий рік – і за цей час від «Нафтагазстрах» не було жодної затримки з страхових відшкодувань, не було боргів. Вчасно поставлялися медикаменти для лікування застрахованих. Навіть було поставлене високовартісне лікувальне обладнання! «Нафтагазстрах» завжди прислухався до наших проблем – надавалася благодійна допомога для лікування важких захворювань. Коли виникла проблема з виконанням певних діагностичних процедур у лікарні, «Нафтагазстрах» уклали договір з компанією, яка закрила цю проблему. Коли була проблема з постачанням продуктів харчування у лікарню – «Нафтагазстрах» взяли на себе вирішення цієї проблеми. Звичайно є інші страхові компанії, хороші, погані, дуже погані. Але, наша лікарня з усіх надає перевагу «Нафтагазстрах», бо більше ніж десятирічний позитивний досвід щось та й значить.»

«Коли я страхувався у СК «Нафтагазстрах» я навіть не думав, що прийдеться звернутися у лікарню по страховці. Сталося так, що у мене виникло важке захворювання, яке потребувало термінової операції. На щастя лікування у моєму випадку було передбачене програмою страхування я зміг повність цим скористатися. Страхова компанія «Нафтагазстрах» - це компанія яка виконує свої обіцянки, навіть якщо це високовартісне лікування. Дуже вдячний їм та лікарям, які виконали операцію!»

«Я щиро вдячний компанії «Нафтагазстрах» за те, що не залишилась осторонь і допомогли мені у лікуванні захворювання серця. Лікування такого захворювання потребувало великих фінансових затрат. Моя родина сама б точно не впоралася. Тепер тішуся, що моя історія виявилась щасливою»

«Зі страховою компанією «Нафтагазстрах» наша лікарня працює дуже давно з 2006 року. Прийом, обробка заявок на медикаменти від асистуючої компанії проводиться фаховими спеціалістами чітко, без затримок. Заявки на медикаменти задовольняються в повному обсязі. Омісячно проводиться контроль на місці, тобто в лікарні, лікарем спеціалістом страхової компанії. І в разі виникнення різних питань по призначенню лікування застрахованим особам є можливість звернутися до цього лікаря спеціаліста. Ця компанія чітко виконує свої договірні зобов’язання, а саме: вчасно розраховується за виконання лікарнею медичних послуг та платить аванси, що сприяє ефективному наданню медичної допомоги застрахованим хворим. І хворі, і медичний персонал задоволені результатами лікування.»

«Наша лікарня була не тільки залізнична по статусу, ми навіть територіально розташовані у місці найбільшого скупчення залізничних підприємств, тому навіть не увійшовши до складу ПАТ «Українська залізниця» і отримавши статус комунальної установи ми залишаємося залізничною лікарнею по своїй суті. Адже залізничники продовжують звертатися за медичною допомогою саме до нас. З страховою компанією «Нафтагазстрах» ми ще будучи у статусі залізничної лікарні знайомі з 2007 року і співпрацюємо по сьогодні. За весь цей період у нас склалися дійсно партнерські відносини. Ми якісно надавали у межах своїх можливостей медичну допомогу застрахованим, а компанія «Нафтагазстрах» відшкодовувала нам за це кошти. Крім того страхова компанія забезпечувала через асистанс застрахованих медикаментами, що давало змогу лікарні, законно минаючі громіздкі процедури тендерних закупівель, мати достатню оперативну кількість медикаментів для своєчасного забезпечення ними хворих. За час нашої співпраці я не можу згадати жодного випадку прострочення виплати страхового відшкодування лікарні. А на мою думку, це головне у співпраці між страховою компанією та лікарнею. Будь-які питання оперативно вирішуються, а лікарі - експерти компанії завжди контролюють лікувальний процес та допомагають у вирішенні окремих конфліктних ситуацій. Я особисто і колектив нашої лікарні цілком задоволені співпрацею з Нафтагазстрах і вважаємо її однією з кращих компаній, що працюють у сфері медичного страхування.»

«Коли довго співпрацюєш з людиною чи колективом завжди формується думка щодо партнерів – позитивна, негативна або нейтральна. Наша лікарня співпрацює з багатьма страховими компаніями і стосовно кожної можна знайти як позитивні так і негативні моменти. Коли переді мною встало питання кого б виділив серед них у позитивному плані я не вагаючись назвав страхову компанію «Нафтагазстрах». Чому? По перше - це ідеальні фінансові взаємовідносини. «Нафтагазстрах» завжди вчасно відшкодовує витрати лікарні за лікування застрахованих, вчасно здійснюється поставка медикаментів, навіть, якщо треба проавансувати мед.заклад або перерахувати кошти за пролікованих застрахованих трохи раніше встановлених договором строків «Нафтагазстрах» завжди йде нам на зустріч. Для мене, як для керівника бюджетної установи, яка постійно здійснює лікувально-діагностичний процес це дуже важливо. Наша співпраця сприяє економічному розвитку лікарні. По друге, у свій час, страхова компанія «Нафтагазстрах» поставила нам медичне обладнання. Тепер ми можемо здійснювати такі медичні процедури як плазмафарез та виконувати складні операції ортопедичного профілю. Компанія допомагає у професійному розвитку медичного колективу, його навчанні. По третє, я не знаю жодної компанії, яка б так часто надавала дієву благодійну допомогу для лікування важкохворих, у яких вже закінчується страховка, чи на виконання складних, високовартісних лікувально-діагностичних процедур. Колектив нашої лікарні теж застрахований цією компанією і ми не раз на собі відчували цінність цієї страховки. Однозначно, я і очолюваний мною колектив задоволені співпрацею з «Нафтагазстрах» і як клієнти і як партнери.»


ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ УКЛАДАЮЧИ ДОГОВІР ДМС
 

Ознайомтесь з деякими термінами, видами медичних послуг, принципами формування страхових продуктів

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ
 

За умови сплати одразу усієї суми за страховий поліс його вартість буде нижчою

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ
 

Власники кількох полісів страхування отримують знижку на кожний