First slide

НОВИНИ

Співпраця

21 вересня 2016

Страхові компанії - кращий партнер держави для впровадження обов’язкового медичного страхування

 

«Приватні страхові компанії, які на практиці успішно впроваджують добровільне медичне страхування, стануть ефективними повіреними людини в такому масштабному для держави проект як обов'язкове медичне страхування», - про це заявив Генеральний директор СК «Нафтагазстрах» Антон Кияшко 16 вересня 2016 року під час XVI Міжнародного фінансового форуму в Одесі.

Виступаючи на Круглому столі «Міжнародна практика в сфері соціально-значущих видів страхування і їх значення для соцально-економічного захисту громадян», Кияшко зазначив, що успіх державно-приватного партнерства в питанні захисту здоров'я людей визначено тим, що страхові компанії, з одного боку, мають технології, з іншого - працюють виходячи з обгрунтованості фінансових витрат, з третьої - зацікавлені в наданні своєму клієнтові якісної послуги. Існуюча система фінансового забезпечення галузі не дозволяє розвиватися вітчизняній медицині. Тому головним завданням у вирішенні цієї проблеми має стати реформування шляхів залучення коштів в галузь. Одним з них є введення в Україні обов'язкового медичного страхування.

Найбільш прогресивним законопроектом, який дозволяє впровадити такий вид страхування в Україні є проект закону «про загальнообов'язкове медичне страхування» № 4981, розроблений депутатами Денисової, Шипко, Розенблат, Поляковим. Основна перевага цього законопроекту полягає в тому, що страховиками в системі загальнообов'язкового соціального медичного страхування будуть виступати акредитовані фінансові установи, які мають ліцензію на відповідний вид страхування і є членами саморегулівної організації страховиків.

«У нашій країні сьогодні близько 1,2 млн. Чоловік, охоплених добровільним медичним страхуванням. Більше тисячі підприємств задіяні в цьому процесі, 400 лікувальних закладів, що надають медичні послуги застрахованим і близько 50 страхових компаній, залучених в добровільне медстрахування. Акредитація та об'єднання цих страховиків в пул стане найпростішим способом налаштувати роботу вже досвідчених у цій сфері організацій. Уповноважений орган буде виконувати регулюючу і контролюючу функцію », - сказав Антон Кияшко.

Таким чином, медичні установи за рахунок конкуренції, яка закладена в цей законопроект, зможуть отримати додаткове джерело фінансування, а контроль і експертиза з боку страхових компаній значно вплинуть на якість медичних послуг. Протягом 2-3 років страховики стануть повноцінними партнерами держави для захисту здоров'я населення в системі обов'язкового медичного страхування. Пан Кияшко також представив міжнародний досвід впровадження медичного страхування, який наочно демонструє переваги державно-приватного моделі партнерства при впровадженні обов'язкового медичного страхування. нагадаємо, СК «Нафтагазстрах» є провідною українською страховою компанією, яка спеціалізується на медичному страхуванні.

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ УКЛАДАЮЧИ ДОГОВІР ДМС
 

Ознайомтесь з деякими термінами, видами медичних послуг, принципами формування страхових продуктів

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ

За умови сплати одразу усієї суми за страховий поліс його вартість буде нижчою

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ

Власники кількох полісів страхування отримують знижку на
кожний