First slide


МИ ПРОПОНУЄМО ПАРТНЕРСТВО

Великим і не дуже великим підприємствам

За десять років спеціалізації на медичному страхування ми розробили більше 500 страхових програм. Всі вони ретельно опрацьовуються власними лікарями компанії з понад 15 річним досвідом роботи у лікарняній практиці. Та апробовані і удосконалені лікарями медичних установ-партнерів. Це дає нам змогу з упевненістю обіцяти новим клієнтам - ретельно сформовані програми під потреби конкретного підприємства. А старим клієнтам – врахування подальших побажань. Ми вміємо працювати з будь-якими за кількістю колективами, починаючи від 10 осіб. Найпотужніші клієнти - «Українська залізниця» та ПАТ «Укртрансгаз».

Фармацевтичним компаніям

Ми співпрацюємо із більше 300 провідними фармацевтичними компаніями за особливою технологією. Завдяки роботі з великими обсягами медикаментів працювати з нами вигідно та приємно.

Медичним установам

Співпраця з нами будується на розумінні потреб медичних закладів. Ми забезпечуємо лікувальний процес фінансовими ресурсами, своєчасно виконуємо зобов’язання та інвестуємо у новітнє обладнання. Медичним закладам-партнерам Нафтагазстрах поставляє сучасне лікувально-діагностичне обладнання та оргтехніку, запроваджує інформаційні системи. На сьогодні вартість таких інвестицій склала більше 1,5 млн. євро.

Наразі ми уклали договори про надання медичної допомоги з біля 700 медичними установами різних форм власності. Серед них – мережа лікувальних закладів Укрзалізниці.

Медичний асистанс

Медичний асистанс став першим видом асистантськіх послуг, що був вдало впровадженим у практику компанією. Сьогодні він обслуговує майже 300 тис. застрахованих осіб за полісами добровільного медичного страхування (ДМС).

Для виконання зобов'язань з медичного асистансу ми уклали договори про надання медичної допомоги застрахованим особам з лікувально-профілактичними установами, фармацевтичними компаніями, аптеками по всій території України. Якість роботи аси стансу ми забезпечуємо постійним моніторингом надання медичної допомоги. Фахівці медичного асистансу особисто контактують з лікарями, завідуючими відділеннями, контролюють призначення медикаментів, тактику лікування тощо. Розгалужена мережа регіональних управлінь з кваліфікованим персоналом дозволяє вирішувати багато питань прямо на місцях.

Наші партнери

ТОВ «БаДМ»

Компанія заснована у 1994 році. Сьогодні «БаДМ» – найбільший дистриб’ютор фармацевтичного ринку України.

Центральна клінічна лікарня Укрзалізниці

Провідний лікувально-діагностичний, організаційно-методичний та науково-практичний центр Укрзалізниці по неврології, кардіології, нейрохірургії, серцево-судинної хірургії, психіатрії.

СБ Малакут

Це міжнародний страховий брокер, який спеціалізується на індивідуальних рішеннях для корпоративного сегмента. На сьогоднішній день СБ Малакут завоював одну з провідних позицій на українському ринку брокерських послуг, пропонуючи професійні консультаційні послуги і кращі страхові рішення по всім видам ризиків.

ТВТ - Страховий Брокер

Компанія є незалежним консультантом, який надає послуги ризик менеджменту для своїх клієнтів. Інтереси таких компаній ТВТ-Страховий Брокер представляє в своїй роботі зі страховими компаніями, а також при складанні програм страхування та при врегулюванні збитків.

Green Capital

Європейська федерація фінансових експертів «Green Capital» - координатор Всеукраїнської програми захисту прав споживачів фінансових продуктів. Організатор навчання фінансової грамотності населення України.

ERV

ERV є однією з провідних міжнародних компаній туристичного страхування. Материнська компанія ERV знаходиться в Німеччині, дочірні компанії - в Данії, Франції, Швеції, Україні, Росії, Іспанії та Чеській Республіці, філії в Великобританії, Польщі, Італії та Португалії (іспанська філія), офіс із продажу в Туреччині, представництва в Китаї та Індії . Усі компанії ERV займають провідні позиції на місцевих ринках туристичного страхування.

Мій страховий агент

Компанія була створена для організації спортивних аматорських змагань на високому професійному рівні, відомих як "Бізнес Ліга". Мета - привернути величезну масу любителів найпопулярнішої гри у багатьох країнах - футболу, до занять спортом і подарувати людям свято, створити великий позитивний заряд емоцій, який завжди допомагав і в житті, і на роботі.

«Нафтагазстрах» - відкрита, прозора, чесна, пунктуальна страхова компанія. Все робить для підтримки своїх застрахованих. З нами, як своїм партнером, перш за все пунктуальна у строках виплати коштів за пролікованих застрахованих. У найкоротший термін надає медикаменти для лікування своїх застрахованих осіб. Жодних боргів чи непорозумінь по виплатам у нас не було, все робиться вчасно. Рік тому «Нафтагазстрах» поставила нам апарат для УЗД діагностики. Жодна інша компанія ні до цього, ні після цього, ніякого медичного обладнання не надавала. Звичайно, у кожного можуть бути свої пріоритети. Кожен може написати що завгодно, наобіцяти всім золоті гори, але я особисто і колектив нашої лікарні підтверджуємо – все задеклароване компанією «Нафтагазстрах» виконується.»

 

ПОНАД 300 000 ЗАСТРАХОВАНИХ У «НАФТАГАЗСТРАХ» ЗА ПРОГРАМАМИ ДОБРОВІЛЬНОГО МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ — АБСОЛЮТНИЙ РЕКОРД НА РИНКУ

ПАРТНЕРСЬКІ МАТЕРІАЛИ

ERV»

СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖЕЙ ONLINE!

Страхування подорожей онлайн - просто та швидко. Отримайте Ваш поліс прямо зараз!

Детальніше

МІЙ СТРАХОВИЙ АГЕНТ»

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ПОЛІС КАСКО

10 простих порад для вибору якісного і не дорогого полісу КАСКО

Детальніше

СБ Малакут»

К СТРАХОВЩИКАМ ПОВЫСЯТ ТРЕБОВАНИЯ ПО КИБЕРЗАЩИТЕ

Закон «Об основных принципах обеспечения кибербезопасности Украины», принятый Верховной Радой Украины 257-ю голосами...

Детальніше