First slide


Корпоративне медичне страхування

Застраховані особи:

Працівники підприємств та члени родин віком від 3 до 69 років

Ризики:

Розлад здоров’я внаслідок гострого захворювання, загострення хронічного захворювання та наслідків нещасного випадку

Страховий платіж:

від 100 до 500 грн. на місяць

Страхова сума:

від 5 000 до 250 000 грн. на рік

Територія дії:

Україна

Строк дії поліса:

Календарний рік

Наповнення програм:

Додатково:

можливість вибору вартості послуги залежно від обраного варіанту страхового захисту

Що таке корпоративне медичне страхування?

В даний час кожен підприємець всерйоз замислюється про отримання такої послуги, як медичне страхування персоналу компанії, адже так він зможе не тільки надати своїм підлеглим можливість отримати якісне та ефективне лікування, але і проконтролювати весь процес. Купуючи даний страховий продукт, роботодавець, істотно скорочує час лікарняних листів, а, отже, економить гроші. Крім того, Ваше виробництво не буде «гальмувати» з-за відсутності працівників, оскільки завдяки своєчасному лікуванню вони будуть виходити на своє робоче місце буквально через 2-3 дні.

Переваги корпоративного медичного страхування співробітників

Колективна форма страхування оформляється за рахунок фірми або підприємства. Можливо, тому головними споживачами даного продукту є прогресуючі компанії, які отримують щомісяця більший прибуток і можуть оплатити страховку кожного свого працівника. Саме в таких організаціях керівники цінують людські ресурси. Найчастіше медичний поліс включає в себе і соціальний пакет, що істотно підвищує рейтинг фірми серед претендентів. Завдяки медичному страхуванню працівники отримують якісне лікування, внаслідок чого скорочується час лікарняних листів, що дозволяє економити бюджет компанії, крім того корпоративним клієнтам надаються хороші знижки.

Якісні послуги корпоративного медичного страхування

Наша компанія пропонує своїм клієнтам різні страхові продукти. Одним з досить популярних видів даних послуг є страхування співробітників. Будь-який підприємець може скористатися цим продуктом, щоб убезпечити життя і здоров’я працівників свого підприємства. Крім того оформити медичне страхування можна і на членів мережі Ваших підлеглих у віці від 3 до 69 років. У програму входять:

Щомісячний платіж варіюється від 100 до 500 гривень. Поліс діє на території всієї України. Ви можете самостійно вибрати відповідний страховий продукт для своїх працівників. При оформленні поліса можна прописати індивідуальні домовленості і випадки, які ви не хочете страхувати. Ознайомитися з умовами страхування, Ви можете на нашому сайті. У разі виникнення питань, наші консультанти будуть раді Вам допомогти.

Контактна інформація:
044 299 78 67, 044 299 78 71
або у будь-якому регіональному управлінні

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ УКЛАДАЮЧИ ДОГОВІР ДМС
 

Ознайомтесь з деякими термінами, видами медичних послуг, принципами формування страхових продуктів

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ
 

За умови сплати одразу усієї суми за страховий поліс його вартість буде нижчою

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ
 

Власники кількох полісів страхування отримують знижку на кожний