First slide


Обов'язкове страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони

Застраховані особи:

Працівник відомчої та місцевої пожежної охорони, член добровільної пожежної дружини (команди), який виконує згідно із чинним законодавством функції з гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварії

Ризики:

Загибель (смерть), поранення (контузія, травма або каліцтво), захворювання, одержані під час ліквідації пожежі або наслідків аварії застрахованим, який виконував свої обов'язки згідно з наказом або дорученням

Страховий платіж:

До 2% страхової суми на рік

Страхова сума:

До 10 заробітних плат застрахованого

Територія дії:

Україна

Строк дії поліса:

Календарний рік

Додатково:

  • можливість вибору вартості послуги залежно від обраного варіанту страхового захисту
  • можливість оплати страхового платежу в розстрочку
  • знижена ціна при оплаті страхового платежу одноразово
  • знижки для власників кількох полісів страхування

Особливості страхування працівників пожежної охорони

Страхування працівників пожежної охорони та учасників добровільних команд вважається обов’язковим. Якщо на вашому підприємстві є підрозділи відомчої або місцевої пожежної охорони, компанія «Нафтагазстрах» пропонує вам придбати відповідний поліс на території України.

Ми готові застрахувати ваших співробітників, що виконують свої обов’язки за дорученням або наказом від наступних варіантів ризиків:

Термін дії оформленого договору - один календарний рік, виплати можливі в розмірі до 10 зарплат застрахованої особи.

Договір страхування для пожежників укладається в письмовій формі, порядок його продовження обумовлюється перед процедурою оформлення. Договір включає угоду про застраховану особу, розмір виплат, строк дії, порядок, строки та розмір внесків, обов’язки і права сторін і т. д.

Додаткові послуги від компанії

Послуга страхування пожежників передбачає можливість вибору вартості в залежності від варіанту захисту, можливість виплат страхових платежів в розстрочку. Якщо ви оплачуєте всю суму за договором, ми пропонуємо вам зниження його вартості. Власникам декількох полісів, оформлених в нашій фірмі, пропонуються хороші знижки.

Страхування пожежників – це вигідно

Страхування життя і здоров’я своїх співробітників деяким власникам підприємств здається зайвим. Однак саме оформлений у нас договір дозволяє в деяких випадках убезпечити себе від можливих фінансових ризиків при настанні страхового випадку.

Основна мета страхування пожежної охорони – це отримання взаємовигідних умов. Вигодою для керівника є те, що за допомогою страхування для пожежних він може вирішити свої кадрові питання, залучаючи на роботу кваліфікованих фахівців, закриваючи даною послугою безліч соціальних проблем.

Якщо ви вирішили оформити поліс на послуги нашої компанії, вам просто необхідно залишити заявку на сайті, вказавши напрямки бажаного договору, кількість осіб, на яких оформляється поліс. Наш фахівець, попередньо розрахувавши вартість послуг, передзвонить вам найближчим часом. Звертайтеся до нас прямо зараз, будемо раді відповісти на всі виниклі питання, порадимо який поліс краще оформити.

Контактна інформація:
044 299 78 67, 044 299 78 71
або у будь-якому регіональному управлінні

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ УКЛАДАЮЧИ ДОГОВІР ДМС
 

Ознайомтесь з деякими термінами, видами медичних послуг, принципами формування страхових продуктів

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ
 

За умови сплати одразу усієї суми за страховий поліс його вартість буде нижчою

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ
 

Власники кількох полісів страхування отримують знижку на кожний