First slide


Страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання

Обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яка може бути заподіяна пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного і санітарно-епідеміологічного характеру

Застраховані особи:

Суб'єкти господарювання, яким об'єкти підвищеної небезпеки належать на праві власності, повного господарського відання або оперативного управління чи які користуються або володіють об'єктами підвищеної небезпеки.

Ризики:

Наднормативний викид небезпечних речовин, пожежі, вибух, викид чи скид у середовище життєдіяльності людини хімічних, біологічних (бактеріологічних) сполук тощо, які виникли під час експлуатації об'єкта підвищеної небезпеки і призвели до некерованих змін його стану, загибелі людей чи тимчасової або незворотної втрати працездатності чи здоров'я людини, заподіяння шкоди довкіллю

Додатково:

 • 1,5% страхової суми на рік для об’єктів 1-ї категорії небезпеки
 • 0,6% страхової суми на рік для об’єктів 2-ї категорії небезпеки
 • 0,4% страхової суми на рік для об’єктів 3-ї категорії небезпеки
 • (детальніше про категорії небезпеки – у постанові Уряду)

Страхова сума:

 • 200 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для об’єктів1-ї категорії небезпеки
 • 70 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для об’єктів2-ї категорії небезпеки
 • 45 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для об’єктів3-ї категорії небезпеки
 • (детальніше про категорії небезпеки – у постанові Уряду)

Територія дії:

Україна

Строк дії поліса:

Календарний рік

Додатково:

 • можливість вибору вартості послуги залежно від обраного варіанту страхового захисту
 • можливість оплати страхового платежу в розстрочку
 • знижена ціна при оплаті страхового платежу одноразово
 • знижки для власників кількох полісів страхування

Страхування цивільної відповідальності

У світовій практиці виділяють страхування цивільної відповідальності перед третіми особами в самостійний розділ страхового бізнесу. Це пояснюється наявністю особливих відносин між їх учасниками, пов’язаних із законами цивільного права і фінансовими особливостями механізму захисту.

Основна особливість такого поліса – це специфіка об’єкта страхування, яким є економічні наслідки відповідальності за законом. Страховим випадком вважається встановлений факт виникнення зобов’язань відшкодувати шкоду, яка була заподіяна третій особі.

Страхування господарств

«Нафтагазстрах» дає можливість всім бажаючим оформити страхування суб’єктів господарської діяльності за шкоду після аварій на підприємствах, від пожеж, екологічних або санітарних випадків.

Ми пропонуємо відшкодування наступних ризиків:

Перед оформленням поліса ми пропонуємо консультацію фахівця з усіх питань, гнучку цінову політику, підбір оптимальних умов договору, оперативне оформлення документів, Знижки постійним покупцям.

Страхування цивільної відповідальності. Наші рекомендації

Компетентний і надійний страховий партнер – гарантія грошових виплат без зволікання і непотрібних перевірок, паперової бюрократії і нескінченного очікування.

Уважно заповнюйте договір, так як одна неточність і ваш поліс буде недійсним. Довести щось буде проблематично, краще ніж перевірити всі дані на кілька разів. Уважно вивчіть на нашому сайті перелік можливих ризиків.

Тим, хто вже користувався послугами нашої фірми, ми пропонуємо хороші знижки і бонуси.

Захист цивільної відповідальності – це різнобічна і досить складна галузь страхування. Перед оформленням документів спробуйте розібратися у всіх існуючих нюансах і тонкощах цієї процедури. Якщо вам буде щось незрозуміло, ми готові завжди прийти до вас на допомогу, відповісти на будь-які питання та максимально спростити процедуру отримання поліса. Залиште вашу заявку на нашому сайті і довірте нам свої ризики.

Ми є надійною компанією, яка давно працює на ринку страхування. За весь час своєї діяльності нами було укладено безліч договорів страхування. Ми відрізняємося стабільністю і своєчасними виплатами.

Контактна інформація:
044 299 78 67, 044 299 78 71
або у будь-якому регіональному управлінні

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ УКЛАДАЮЧИ ДОГОВІР ДМС
 

Ознайомтесь з деякими термінами, видами медичних послуг, принципами формування страхових продуктів

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ
 

За умови сплати одразу усієї суми за страховий поліс його вартість буде нижчою

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ
 

Власники кількох полісів страхування отримують знижку на кожний