First slide


Страхування від нещасних випадків

Застраховані особи:

Будь-яка фізична особа віком від 3 до 69 років

Ризики:

Розлад здоров’я/травмування, смерть внаслідок нещасного випадку, несподіваної, непередбачуваної події: травми, утоплення, опіків (крім опіків, отриманих від засмаги на сонці), враження блискавкою або електричним струмом; обмороження, переохолодження; випадкового гострого отруєння хімічними речовинами (промисловими або побутовими), ліками; укусів тварин, отруєних комах, змій

Страховий платіж:

50 – 500 грн. на рік

Страхова сума:

5 000 – 50 000 грн. на рік

Територія дії:

Україна

Додатково:

  • можливість вибору вартості послуги залежно від обраного варіанту страхового захисту
  • можливість оплати страхового платежу в розстрочку
  • знижена ціна при оплаті страхового платежу одноразово
  • знижки для власників кількох полісів страхування

Переваги страхування життя від нещасних випадків

Будь-кого з нас протягом усього життя підстерігають найрізноманітніші небезпеки. Йдучи по вулиці, можна посковзнутися і зламати руку або ногу. Пообідавши в кафе, можна опинитися з отруєнням в лікарні. Подібні неприємні моменти можуть статися з ким завгодно. Проте страхування дозволить вам максимально себе убезпечити в даній ситуації.

Якщо ви є керівником компанії або підприємства, можете запропонувати своїм співробітникам добровільне страхування від нещасних випадків у компанії «Нафтагазстрах». Якщо людина застрахована, вона може розраховувати на виплати за діагностику та лікування отриманих травм. Соціальне страхування від нещасних випадків допоможе компенсувати різні витрати:

Послуги нашої компанії допоможуть вашим співробітникам мати міцне фінансове становище в разі виникнення непередбаченої ситуації. Пошук грошей на лікування, реабілітацію, купівлю ліків, інвалідного візка або протезів, а також оплату послуг доглядальниці - все це можна компенсувати за допомогою поліса страхування власного здоров’я.

Що таке добровільне страхування від нещасних випадків?

Подібна послуга від нашої компанії дозволить захистити себе і своїх близьких від інвалідності або будь-яких наслідків нещасного випадку, який, незважаючи на всі обережності, може виникнути в будь-який час. Це дозволить вам заощадити на медичних витратах, покрити випадкову смерть, серйозну травму або інвалідність будь-якої групи.

Оформіть страхування від нещасних випадків у професіоналів

Довіряти своє здоров’я, а тим більше життя, необхідно тільки перевіреним страховикам. Наша компанія працює на ринку не перший рік, гарантуючи надійність і якість послуг, що надаються кожному бажаючому. Показники нашої діяльності свідчать тільки про позитивну динаміку її розвитку. Тому ми пропонуємо вам стати нашим клієнтом і оцінити всі переваги співпраці.

Залишаючи заявку на пропоновані послуги на нашому сайті, ви можете бути впевнені, що найближчим часом вам передзвонить фахівець з попередніми розрахунками з приводу оформлення поліса. При виникненні у вас питань він допоможе вам розібратися в будь-якому з них. Ми готові запропонувати для вас найвигідніші умови страхування. Для постійних клієнтів у нас діють привабливі знижки.

Контактна інформація:
044 299 78 67, 044 299 78 71
або у будь-якому регіональному управлінні

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ УКЛАДАЮЧИ ДОГОВІР ДМС
 

Ознайомтесь з деякими термінами, видами медичних послуг, принципами формування страхових продуктів

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ
 

За умови сплати одразу усієї суми за страховий поліс його вартість буде нижчою

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ
 

Власники кількох полісів страхування отримують знижку на кожний