First slide

Об’єкт страхування:

Нерухоме майно, конструктивні елементи з поліпшенням або без, земельні ділянки, побутова техніка

Ризики:

Пожежа, удар блискавки, вибухи (у т. ч. газу), стихійні лиха, падіння літаків, землетруси, інші непередбачувані природні явища тощо

Страховий платіж:

За домовленістю

Страхова сума:

За домовленістю

Територія дії:

Україна

Строк дії поліса:

Від 1 місяця

Додатково:

  • Можливість вибору вартості послуги залежно від обраного варіанту страхового захисту
  • Можливість оплати страхового платежу в розстрочку
  • Знижені ціни при оплаті страхового платежу одноразово
  • Знижки для власників кількох полісів компанії

Майнове страхування – що це?

У всіх нас за роки життя накопичилися певні цінності, у одних їх багато, в інших менше, незалежно від їх вартості і розміру, ніхто не захоче отримати збитки. Під цінностями можна мати на увазі, нерухомість, автомобіль, техніку, земельну ділянку, цінні папери і т. д. Як їх зберегти? У цьому допоможе страхування.

Під страхуванням розуміється послуга, яка максимально захистить Ваші інтереси в разі появи неприємностей. У нашому житті може статися абсолютно, що завгодно, тому дуже важливо бути готовим до ризиків – крадіжки, потопу, пожежі, повені і т. д.

Що таке майно і відповідно страхування майна зрозуміло багатьом. Говорячи більш простими словами, страховку потрібно розглядати, як спосіб зменшення своїх витрат у разі настання певних подій – крадіжки, стихійного лиха, затоплення водою, вибуху газу тощо

У нашій країні, кожен власник сам приймає рішення, страхувати йому майно чи ні. Добровільне страхування дозволяє населенню самому приймати рішення про необхідність даної послуги.

Ще одним плюсом цього виду страхування є його відносно невисока вартість. Даний факт пов’язаний з тим, що воно має низьку збитковість порівнянно з іншими видами страхування.

Об’єкти страхування майна

Кожна страхова компанія пропонує зацікавленим особам свої умови і об’єкти страхування, але при цьому всі вони мають єдину базу – заміський будинок, дача, різні будівлі, меблі, оздоблення, квартира і т. д.

Деякі компанії виконують страхування техніки та страхування земельної ділянки. У страховій діяльності, як і будь-який інший є свої винятки з правил. Наприклад, страхова компанія не братиме на себе покриття ризиків в тих випадках, якщо будівля аварійна або стара, в неї неправильно оформлені юридичні або технічні документи, об’єкти знаходяться в зоні підвищеної небезпеки і т. д.

Яка компанія проводить страхування майна?

У нашій компанії ви можете оформити не тільки цю послугу, але і:

Великий досвід і професіоналізм співробітників також дозволяє проводити страхування вантажоперевезень різної складності, здоров’я і життя людини. Як правило, страховому покриттю не підлягають випадки, які настали в силу навмисних дій страхувальника або його родичів.

Ми пропонуємо своїм клієнтам великий спектр страхових послуг за доступними цінами. Ставши нашим клієнтом, Ви зведете ризик виникнення втрат до нуля.

Контактна інформація:
044 299 78 67, 044 299 78 71
або у будь-якому регіональному управлінні

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ УКЛАДАЮЧИ ДОГОВІР ДМС
 

Ознайомтесь з деякими термінами, видами медичних послуг, принципами формування страхових продуктів

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ
 

За умови сплати одразу усієї суми за страховий поліс його вартість буде нижчою

ПЕРЕВАГИ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ
 

Власники кількох полісів страхування отримують знижку на кожний