First slide


ВІДГУКИ

«Велике спасибі Нафтагазстраху за допомогу в лікуванні захворювання підшлункової залози».

 

«Нафтагазстрах» - надійна, відкрита, пунктуальна страхова компанія. Жодних боргів чи непорозумінь по виплатам у нас не було, все робиться вчасно. З нами, як своїм партнером, перш за все пунктуальна у строках виплати коштів по рахунках за пролікованих застрахованих. У найкоротший термін надає медикаменти для лікування своїх застрахованих осіб. Крім того, у нашу лікарню «Нафтагазстрах» поставила медичне обладнання. Жодна інша страхова компанія ні до цього, ні після цього, ніякого медичного обладнання не надавала. Я особисто і колектив нашої лікарні підтверджуємо – все що компанія «Нафтагазстрах» задекларувала, вона виконує. І ми задоволені нашою співпрацею».

 

«Безмежно вдячний страховій компанії «Нафтагазстрах», а особливо працівникам їх Харківського представництва. У важку хвилину ви здорово допомогли, швидко і без тяганини. Дякую Вам».

 

«Хочу подякувати страховій компанії «Нафтагазстрах», яка дуже сильно допомогла мені у лікуванні. Хотілося б і надалі залишатися вашим клієнтом, бо ви ті, хто не залишає у біді».

 

«Компанія працює чітко, злагоджено і без тяганини. Я хочу подякувати їм за організацію мого страхового випадку та своєчасну виплату страхового відшкодування. Так тримати, «Нафтагазстрах».

 

«Страхова компанія «Нафтагазстрах» дуже допомогла мені у лікуванні мого захворювання, надавши суттєву фінансову допомогу. Дуже вдячний їм за це. Я продовжую страхуватися у цій компанії і рекомендую це усім іншим залізничникам».